Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Sławomir Grünberg w Rozprzy

Utworzono dnia 10.04.2019

W swojej karierze artystycznej wyreżyserował i wyprodukował ponad 45 filmów dokumentalnych o tematyce społecznej, ekologicznej i problemach niepełnosprawności. Laureat prestiżowej nagrody Emmy- Sławomir Grünberg, który w tym roku obchodzi jubileusz 40-lecia pracy twórczej, 9 kwietnia spotkał się z mieszkańcami gminy Rozprza. Po pokazie swoich filmów, artysta rozmawiał z Bartłomiejem Kabzińskim.

czytaj dalej na temat: Sławomir Grünberg w Rozprzy

Biblioteka w Niechcicach ogłasza konkurs!

Utworzono dnia 03.04.2019

Filia Biblioteczna w Niechcicach zaprasza do udziału w konkursie na najładniejszą własnoręcznie wykonaną palmę wielkanocną. Prace należy dostarczyć do 10 kwietnai (środa). Wręczenie nagród odbędzie się 12 kwietnia (piatek). 

czytaj dalej na temat: Biblioteka w Niechcicach ogłasza konkurs!

Tydzień z Internetem

Utworzono dnia 30.03.2019

Świadome korzystanie z informacji to motyw przewodni tegorocznej edycji ogólnoeuropejskiej akcji „Tydzień z Internetem”. Podobnie jak w ubiegłych latach, Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy przyłączyła się do grona instytucji biorących udział w kampanii.

czytaj dalej na temat: Tydzień z Internetem

Spotaknie z reżyserem Sławomirem Grünbergiem

Utworzono dnia 30.03.2019

We wtorek, 9 kwietnia w Gminnym Centrum Kultury w Rozprzy odbęda się dwa spotkania z cenionym reżyserem, operatorem filmowym-  Sławomirem Grünbergiem. O godz. 12.00 artysta spotka się z młodzieżą, zaś o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych, chcących bliżej poznać dorobek artystyczny reżysera. W programie pokaz flmów (o godz. 12.00 "Karski i władcy ludzkości", o godz. 18.00- "Nie płacz kiedy odjadę") oraz rozmowa z naszym gościem. 

czytaj dalej na temat: Spotaknie z reżyserem Sławomirem Grünbergiem

Gmina Rozprza

 

Zegar

Elektroniczna skrzynka podawcza GBPwRozprzy-ePUAP

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 44

W poprzednim tygodniu: 209

W tym miesiącu: 501

W poprzednim miesiącu: 677

Wszystkich: 21128

Pogoda