Koncert Joanny Aleksandrowicz

Utworzono dnia 11.10.2019, 14:52

18.10.2019 , 19:00

Serdecznie zapraszamy na koncert Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy”. 18 października o godz. 19.00 w sali konferencyjnej Gminnego Centrum Kultury w Rozprzy będzie można posłuchać najpiękniejszych utworów z polskich i światowych musicali oraz filmów. Koncert zainauguruje działalność Klubu Filmowego Replay powołanego z inicjatywy Gminnej Biblioteki Publicznej w Rozprzy.

Joanna Aleksandrowicz, aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Nowej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.

Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.

Zdjęcia aktorki pt. ''Kobieta o poranku'' zostały wyróżnione przez włoski portal ''Vouge Italia'' oraz brytyjski ''Calumet Photo UK''

Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.