VII edycja Rajdu Rowerowego "ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ"

Utworzono dnia 14.05.2019, 11:39

18.05.2019 , 15:00

Zapraszamy wszystkich miłośników rowerowych wycieczek do udziału w kolejnej (siódmej!) edycji rajdu "Odjazdowy Bibliotekarz". W tym roku naszym miejscem docelowym będzie Lubień, gdzie korzystając z uprzejmości ks. Grzegorza, proboszcza tamtejszej parafii, zatrzymamy się na placu przy Kościele. Tradycyjnie rozpalimy ognisko, przy którym upieczemy kiełbaski, wręczymy statuetki ufundowane przez wójta gminy Rozprza dla najstarszego i najmłodszego uczestnika, rozlosujemy nagrody oraz wręczymy pamiątkowe upominki. Co należy zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy jedynie wypełnić deklarację, która dostępna jest w bibliotece oraz na naszej stronie internetowej i dostarczyć ją do nas:) Czekamy na Wasze zgłoszenia:)